Dne 6.11.2011 byla jednotka Krmelín, v čase 13:57 hod. povolána k požáru zemědělského objektu. Jednotka vyjela s CAS 20 Tatra Terrno v počtu 5+1. Na místo zásahu dojela jako první. Průzkumem zjistila, že hoří myslivecký posed na kraji lesa. Zahájila hašení jedním proudem a během krátké chvíle došlo k uhašení jak samotného posedu, tak trávy v okolí zhruba na ploše 4 x 4 metry. Na pomoc přijela ještě dobrovolná jednotka z Oprechtic a profesionální hasiči z Frýdku-Místku. Poté co byl celý prostor dohašen bylo místo předáno vyšetřovateli hasičů a Policii ČR. Jednotka se mezitím vrátila zpět na základnu.
                                                                                                                                         Velitel družstva JSDH Krmelín

Níže fotografie z akce.

 

Aktualizováno (Úterý, 08 Listopad 2011 09:39)