V sobotu 19. listopadu 2011 se konal 2. ročník florballového turnaje ve Fryčovicích.
Družstva se sjížděla již od sedmi hodin rána, po osmé hodině turnaj začal. Zúčastnilo se ho 6 družstev, každé hrálo s každým 2 x 7 minut. Náš sbor byl zastoupen dvěma družstvy.
První družstvo tvořili kromě hasičů i paintballisté, v druhém a taky jediném z celého turnaje hrály s muži i naše ženy - hasičky. Vyhráli chlapi z Dolní Lhoty, druhé byly Kateřinice, třetí Fryčovice B, čtvrté Fryčovice A, páté místo patřilo Krmelínu B, a poslední šesté Krmelínu A. Jako cenu útěchy dostalo poslední družstvo bednu piva Birell. Také byla vyhlášena soutěž o nejlepšího střelce turnaje, první skončil střelec z Dolní Lhoty se 13. brankami, druhý z Fryčovic s 12. a třetí skončil náš Honza Edelsberger, který měl úspěch jedenáctkrát. Starosta sboru z Fryčovic poděkoval všem družstvům za účast a našim také za to, že se jako jediní z brušperského okrsku turnaje zúčastnili v tak hojném počtu.

altalt

Aktualizováno (Pondělí, 09 Leden 2012 09:10)