Ikdyž soutěže už dávno skončily, rozhodly se krmelínské ženy zakončit sezónu až v prosinci. Byl to nejlépe vhodný termín, první svátek vánoční mají všechny volno. Sešly jsme se večer v hasičárně, probraly uplynulý rok a dohodly se na příští sezónu. I přes problémy, které nastaly s obsazovaním družstva na soutěže, jsme se dohodly, že příští sezónu v Beskydské lize zůstaneme a zkusíme se zúčastnit všech soutěží, které jsou v této lize zařazeny. V uplynulém roce jsme získaly celkem pět pohárů, z toho největšího jsme si připily šampaňským, byl to pohár za první místo z naší krmelínské soutěže. Následovalo hromadné focení v různých dresech a doplňcích, které jsme v hasičárně našly. Jelikož se v ten den konala vánoční zábava, ukončily jsme sešlost tam.

altalt

Aktualizováno (Neděle, 08 Leden 2012 19:38)