V neděli 3. 1. 2016 v noci krátce po jedenácté hodině vyjela naše jednotka JSDH Krmelín společně s jednotkou z Brušperku a jednotkami profesionálních hasičů z Ostravy Hrabůvky a Frýdku – Místku k požáru hospodářské budovy na ulici Záhumenní.
   Už při příjezdu bylo zdálky možné vidět šlehající plameny ze střechy budovy. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že hoří hospodářská budova o rozměrech cca 3x4 metry a plameny ohrožují vedlejší rodinný dům. Jednotka z Krmelína, která byla na místě jako první, ihned nasadila dva vodní proudy C. Po příjezdu dalších jednotek hasiči nasadili ještě třetí proud a požár dostali pod kontrolu asi za dvacet minut od nahlášení události, likvidace požáru zabrala další 2,5 hodiny a byla prováděna současně s rozebíráním dřevěných konstrukcí, aby byla uhašena všechna ohniska.
   Po celou dobu zásahu práci hasičům komplikoval silný mráz. Okolo druhé hodiny se pak jednotky vrátily zpět na své základny.

Níže fotografie z akce.

 


Aktualizováno (Středa, 06 Leden 2016 19:37)