Chladné počasí, které nás trápilo v závěru dubna, se projevilo i v termínu stavění máje a výrazně omezilo přípravu na tuto tradiční akci. Základní potřebu, posezení se stoly a lavičkami jsme proto připravili v menším počtu, stejně i nabídku pochutin. Pro nepřízeň počasí byly zrušeny veškeré dětské soutěže a rovněž omezena další zábava. Několikerý silný déšť doprovázený i bouřkou s kroupami dokonale zkrápěl částečné zastřešení a prostory před Hasičským domem. Na ploše vedle sportovní haly, kde se připravovalo jídlo, se přítoky vody vytvářela malá vodní laguna, kterou bylo nutné ručně vymetat ven. Postavení májky mělo odborné vedení a komentátor jasnými pokyny s notnou dávkou humoru dovedl tuto činnost ke zdárnému konci. K večeru se počasí umoudřilo a dalo prostor ke klidnému závěru s taneční zábavou skupiny HEC. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří i přes nepřízeň počasí vážili cestu k hasičskému domu, aby zábavou a občerstvením oslavili Stavění máje, jehož 24. ročník už letos proběhl.   . Další fotografie ve fotogalerii.

 

Aktualizováno (Pondělí, 30 Prosinec 2019 10:07)