V pondělí 13.1.2020 začne 2. etapa rekonstrukce Hasičského domu, níže je uveden celý rozsah. Pro zahájení prací je nutné místnosti vyklidit, bude se v 1. fázi týkat kuchyně, klubovny, skladu a sklepních prostor, souběžně se vyklízí i byt domovníka. Část materiálu bude možné nechat v sálu a na půdě, stoly a židle budou přemístěny do haly a další materiál zřejmě tamtéž, případně ještě do domku vedle HD. Zbytek je nutné uložit někde jinde, bude upřesňováno. Zahájit vyklízení je nutné již o víkendu, a to v neděli 12.1.2020 od 9 hodin. Přípravu na ples a jednohubky bude nutné pracím přizpůsobit nebo realizovat jinde. Informace mohou být podle skutečnosti upravovány.
Rozsah rekonstrukce (reko):
- reko rozvodu kanalizace a vodovodu v celé budově
- snížení stropu v chodbové části přízemí a patře
- výměna dveří v celé budově
- oprava omítek sklepních prostor
- reko zdravotechniky v celé budově
- rekonstrukce elektroinstalace a osvětlení v celé budově
- rozvod PC sítě v budově včetně rozvodu tel. signálu (uvedeno v jiné TD)
- odsávaní spalin z garáže mimo budovu
- rozvod tlakového vzduchu ze stabilního kompresoru (bez záruky)
- výměna stávající střešní krytiny věže
 

Aktualizováno (Sobota, 11 Leden 2020 12:34)