Dotace MSK pro SDH Krmelín v roce 2019

Činnost sboru dobrovolných hasičů není zaměřena pouze na preventivně výchovnou činnost v oblasti požární ochrany, rozšiřování hasičské myšlenky a především boj s přírodními živly a pomoc lidem v nouzi při záchraně osob, zvířat a majetku. Činnost spolku je kromě práce s mládeží směřována na sportovní činnost sekci dospělých družstev a hlavně na pořádání různých kulturních a společenských akcí, především v naši obci. Letos se nám podařilo získat dotaci z Moravskoslezského kraje, díky které jsem rozšířili naše vybavení právě pro pořádání společenských akcí, pro kvalitnější zázemí a také vybavení pro trénování a pořádání sportovní soutěže. Z těchto dotací bylo pořízeno: Tréninkový žebřík a medicinbály, základna 2 x 2 m a hadice pro požární sport Fleecové mikiny s nápisem hasiči, reflexní sportovní trička,  hrnce, mikrovlnka. Za projevenou podporu prostřednictvím přidělených dotací Moravskoslezskému kraji moc děkujeme a doufáme, že s novými věcmi budeme reprezentovat jak MSK, tak náš sbor s co největší grácií.

Aktualizováno (Pátek, 29 Leden 2021 17:56)