Dotace MSK pro SDH Krmelín v roce 2020

Přestože v letošním roce je naše činnost pozastavena kvůli epidemiologické situaci v ČR, kdy nesmíme pořádat téměř žádné akce, ani sportovní, ani společenské, abychom zabránili šíření onemocnění Covid-19, podařilo se nám i letos získat dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje. Opět jsme se zaměřili na rozšiřování sportovního vybavení a komfortnějšího zařízení pro pořádání společenských akcí. V letošním roce jsme tedy pořídili nové dresy, hadici a komponenty na hadice a technické prostředky družstva dospělých, mobilní ozvučení auna Streetstar, cateringové a koktejlové stoly a nůžkové párty stany o rozměrech 3x3m a 3x6m. Doufáme, že se situace okolo pandemie brzy uklidní a my budeme moci plně reprezentovat naši činnost i MSK na pořádaných akcích s novým vybavením. Moravskoslezskému kraji opět děkujeme za poskytnutou dotaci.

 


Aktualizováno (Pátek, 29 Leden 2021 17:55)