Všichni finalisté soutěže o nejoriginálnější nositele korzetů a pásků s vítězem uprostřed.

Po třech letech, kdy pořádání plesu bránily covidové opatření byl v sobotu 4.2.2023 uspořádán hasičský ples v Krmelíně. Jako symboly plesu byly letos vybrány korzet a pásek. Účastníci byli u vchodu přivítání panákem alkoholu. V úvodu plesu byl představen program, možnosti občerstvení, večeří ve Sportklubu a pozvání do pekla na široký sortiment alko a nealko nápojů. Kapela Šajtar nemohla z důvodu absence jednoho z členů vystoupit a tak ji nahradila kapela 4Fourband, která hrála i na posledně uspořádaném plese v r. 2020. Hned po zahájení plesu se mohli návštěvníco zabavit psaníčky pro štěstí o drobné ceny, které prodávala sličná čertice v pořádném korzetu, vyhrát se daly malé a velké panáky alkoholu, nealko a drobné pochutiny, byly zde i hodnotnější ceny jako láhve vodky, bufet, večeře, hlavní cenu - rýžovar se nepodařilo předat vítězi, který byl odměněn lahví Metaxy. Soutěž o nejoriginálnější nositele těchto doplňků už příliš netáhla, dostavilo se pouze 7 účastníků(nic). Na třetí místo vybrala porota pána s opaskem na cvičení, za druhé místo získala paní s páskem, vyrobeným z perel, a vítězství přiřkla vedoucímu mládeže P. Edelsbergerovi, který se prezentoval opaskem ozdobeným medailemi, plaketami a různými plackami. Vítěz nám vytáhl jednu slosovatelnou místenku, jejíž majitel byl oceněn cenou. Vystoupení Skupiny DýmTým bylo složeno ze 3 částí, v první na píseň Aqua Barbie Girl skupina naběhla do sálu a předvedla tanec zamilovaných dvojic. Pokračovalo částí 2. – na hudbu z filmu Pulp fiction, kdy se do sálu dostal jeden člen s Meme J. Travolty a procházel se mezi tanečními dvojicemi. V poslední části všichni vystřihli taneční kreaci na Rasputina od Boney M. V přídavku zopakovali 2. část a tanec zakončili tancem kuřátek. Tombola měla hlavní lákadlo v podobě elektrické koloběžky MS ENERGY e10 od Pekařství Boček, také zde byly elektrospotřebiče od p. Kokeše a poukaz na střelbu do Staré Bělé, k tomu další různé a hodnotné ceny, pochutiny, láhve vína i alkoholu a mnoho dalších užitečných předmětů. Kapela 4Fourband přinutila všechny tancovat až do pozdních hodin s ukončením v čase 3.15. hod. a návštěvníci mohli být na hasičském plese určitě spokojeni.

Na web byly vloženy fotografie z plesu a záznamy vystoupení i přídavku.

Kapela hasičského plesu 4Fourband.

Hasičský ples v Krmelíně 4.2.2023.

Aktualizováno (Úterý, 04 Červenec 2023 07:21)