Předpokládaná trasa a program:
Odjezd Peugeotem do Krásné a po žluté přes Malchor a severní sjezdovku na Lysou horu
(občerstvení-Bezručova chata), foto u Mohyly na vrcholu a zpátky přes Lukšinec,
pak po červené na Ostravici, vlakem zpět do Paskova, has. dům (možná i posezení) a večer Motoples